Bezowocne starania o dziecko

Witam . Mam 24 lata . Od 2 lat staramy sie z mężem o dziecko do dnia dzisiejszego nic z tego nie wychodzi . Robiliśmy wszystkie badania jakie sa tylko możliwe i wszystko jest w porządku . Nie wiem co mamy juz robic . Czy to jest moja wina ?

Witam serdecznie,
Pani pytanie sugeruje,że nie ma wystarczającego zaufania w państwa związku,że nastawia się Pani na zadowalanie,dawanie,zamiast proporcjonalnie do tego oczekiwać wsparcia mężczyzny.Często mamy w takich związkach trudności z poczęciem,bowiem instynktownie psychika broni się przed niepewnością i brakiem zaufania wobec partnera.Najwłaściwsza wydaje się zatem terapia Was Obojga,dzięki której popracujecie nad wzajemnym zaufaniem i poczuciem wzajemnej więzi.
Bardzo zachęcam zanim będzie z Wami trzecia osoba.