Jak zaufać chłopakowi po raz drugi?

Jak zaufac chlopakowi z ktorym jestem drugi raz? Kocham go, a on mnie. Dobija mnie fakt, że nie umiem go obdarzyc takim zaufaniem jak wczesniej. Przestalam mu ufac, gdy zamiast uwierzyc mi, uwierzył koledze, przez co zerwalismy. Zalezy mi na nim i chce budowac z nim przyszlosc.Jak mu znow zaufac, by go nie ograniczac i zeby nie czul sie jak w klatce?

Witam serdecznie
Najważniejsze żebyście oboje Panstwo odpowiedzieli sobie na pytanie czy chce cie podjac starania by odbudowac ten związek. Wazne by kazde z Was szczerze powiedzialo czego oczekuje od partnera, jakie macie wobec siebie potrzeby, co jest najważniejsze w związku. Tylko czas i starania Was obojga moga pomoc odbudowac zaufanie.Czasem może byc potrzebna konsultacja u psychologa zeby pomoc Wam wzmocnic się i lepiej identyfikowac potrzeby.
Pozdrawiam cieplo
A.Reklewska psycholog

Witam,
zarówno związek, jak i zaufanie w nim stanowią kwestie, które wiążą się z wzajemnym staraniem. Trudno jest podać niezawodny sposób, który pozwoliłoby na uzyskanie oczekiwanych przez Pania rezultatów. Warto jednak pamiętać, że ważną częścią związku jest prawidłowa komunikacja i podejmowanie prób wzajemnego zrozumienia. Nieraz warto jest też skorzystać z pomocy osób postronnych takich jak psycholog, czy psychoterapeuta. Może to pozwolić na szersze spojrzenie na relacje i nauczenie się czegoś nowego o sobie oraz drugiej osobie
Pozdrawia
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl