Bezpieczne uprawianie rimmingu

Razem z partnerką uprawialiśmy kilka razy rimming/analingus. Niestety po którymś z kolei razie, ja jako strona wykonująca miałem potem z tego powodu dosyć długo trwające komplikacje. Musiałem nawet brać antybiotyki. Dlatego chcielibyśmy się dowiedzieć czy jest jakiś sposób by uprawiać ten rodzaj seksu bezpiecznie? Jedyne co znalazłem to zabezpieczanie się poprzez stosowanie koferdamu lub jako zamiennik rozciętej prezerwatywy. Jednak to nas nie satysfakcjonuje. Czy naprawdę nie ma innego sposobu?

Dzień dobry!

Niestety, tzw. anilingus obciążony jest dużym ryzykiem dla zdrowia i zachowanie 100% higieny nie jest możliwe. Część par praktykuje lewatywę przed zbliżeniem. Jest to jednak raczej oczyszczenie widocznych resztek kału z odbytu, ale nie usunięcie bakterii, "odkażenie". Zachowanie podstawowej higieny (prysznic przed zbliżeniem, użycie płynu do higieny intymnej) i koferdam jest rozwiązaniem zalecanym.

Pozdrawiam!