Bezpłatne badania kontrolne

Witam, Chciałbym się przebadać profilaktycznie, chce wiedzieć czy jestem zdrowy Bo dobre samopoczucie nie, znaczy że jestem. Gdzie można wykonać takie badania bezpłatnie, jeśli chodzi o czekanie na wykonanie badania to ok ale niezbyt długo.

Po to istnieje instytucja podstawowej opieki zdrowotnej. Jesli pana lekarz POZ woli profilaktykę niż leczenie to skieruje pana na badania. Dodatkowo jesli gdzieś pan pracuje to lekarz pracy co pewuen czas zleca badania okresowe.