Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bezpośrednia krytyka teściowej a relacje w rodzinie

Witam ;) ! . Jestem mężatką mam jednego synka 6 lat . Piszę ponieważ nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem mam męża jest dobry pracuje dba o rodzinę w sposób finansowy problem leży w tym że w ogóle nie dogaduję się z teściową mąż jest jedynakiem ! . Czasem zastanawiam się czy ze mną jest wszystko dobrze . Teściowa ciągle mnie krytykuje poniża że jestem nie wyrobiona nie dojdziona itp. wszystko co zrobię to zle obiad podam mężowi to że powinien jeść kurczaka jak tyle zarabia proszę o pomoc :( !
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Rola rodziny w procesie leczenia depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jaka jest rola rodziny w leczeniu depresji.

Dzień dobry.

Z Pani postu można wnioskować, że nie tyle nie dogaduje się Pani z teściową, ile z mężem. Mówiąc inaczej - to on jest Pani rodziną i warto porozmawiać z nim o tym, jak Panią traktuje jego mama. Dodam, że może Pani - a właściwie powinna - oczekiwać od męża, że stanie w tym sporze po Pani stronie. Jeżeli tak się jednak nie stanie, wydaje się, że nie jest Pani samodzielnie sobie z problemem poradzić. Warto w tej sytuacji spróbować konsultacji z psychologiem, który mógłby Panią nauczyć radzenia sobie z problemem. Ideałem byłoby, gdyby w konsultacji zachciał wziąć udział również Pani mąż.

Pozdrawiam.

0

Przestań się przejmować opinią teściowej :) To ty masz się dobrze czuć. To ty sama wiesz jak robisz coś dobrze. Teściowa ma prawo wyrazić swoje krytyczne zdanie - ale prawdopodobnie robi to ponieważ jest zazdrosna o syna. Głowa do góry :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
-------------------------
USŁUGI PSYCHOTERAPII TRADYCYJNEJ ORAZ PRZEZ INTERNET, COACHINGU, KURSÓW I SZKOLEŃ
http://psychopedagog.eu
PSYCHOBLOG SPOŁECZNY
http://blog.psychopedagog.eu
MOJE REFERENCJE
http://dkk.psychopedagog.eu
FACEBOOK
http://facebook.com/psychopedagogeu

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy