Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Biała krostka w miejscu intymnym - co to może być?

Witam. Od 4 dni mam taką białą krostkę wielkości główki szpilki niedaleko warg sromowych. Trudno mi dokładnie opisać to miejsce, jakby przy wejsciu do pochwy, ale bardziej po prawej stronie na skórze. Pierwszy dzień jak ją dotykałam to bolała, jakby to był jakiś pryszcz do wyduszenia. Teraz wcale mnie nie boli nawet jak dotykam. Już mam to 4 dni. Boję się tego wyduszać, co to może być?? Obecnie mam żylaki odbytu, które już mi schodzą i nie dokuczają. Teraz dostałam okres, więc narazie nie chcę iść do lekarza.

KOBIETA ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Witam serdecznie,

Prawdopodobnie powodem dolegliwości może być zaczopowanie ujścia gruczołów, które licznie występują w tej okolicy. Powodem może być również infekcja.
Konieczna jest wizyta  u lekarza ginekologa. Bez badania lekarskiego, obejrzenia zmian i dokładnego zebrania wywiadu nie ma możliwości postawienia rozpoznania i zalecenia leczenia.

Z wizytą proszę nie zwlekać jeżeli pojawią się dolegliwości bólowe, ból podczas oddawania moczu czy podniesiona temperatura ciała.

Pozdrawiam.

Lekarz specjalista chorób wewnętrznych. Autorka wielu profesjonalnych publikacji medycznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy