Biała plamka na jedynce

Na bocznej ściance jedynki mialem przez dlugi czas biala plamke (tak wiem ze to prochnica, ale z tego co dentystka mowila to takie zmiany sie zostawia w spokoju poki sie nic nie rozwinie). Teraz zmienila sie na brązowa, mam pytanie czy jest inna możliwość usuniecia tego niz wiertło i jesli tak to czy każdy dentysta ma narzedzia potrzebne do tego zabiegu? Pozdrawiam :)

Nie ma innej możliwości jak udać się do swojego stomatologa i zrobić z tym porządek.W każdym gabinecie poradzą sobie z tym problemem.Im szybciej tym lepiej.

Dzień dobry, białe i brązowe plamki na zębie są początkowym stadium próchnicy. Takie zmiany można pokryć płynnym kompozytem o nazwie ICON. W przypadku brązowej plamki, efekt estetyczny może być niedostatecznie zadowalający. Jeżeli jest Pan zainteresowany takim leczeniem, należy poszukać gabinetów, które ICON oferują.