Zmiany na zębie a ozonowanie

Spotykam się z różnymi opiniami dentystów co do leczenia powierzchniowej próchnicy, niewielkich plamek na zębach, dlatego chciałabym poznać również Państwa opinie. Ze wskazaniem do leczenia sporej plamki od jednego dentysty poszłam do drugiego, który oczyścił powierzchnię, mówiąc, że szkoda wiercić, i od ponad roku na zębie jest maleńki punkcik, który nie zmienia swego stanu. Czy takie zmiany (brazowe plamki) kwalifikują się do ozonowania?

Powierzchowna próchnica czyli dotycząca tylko szkliwa, jest stanem który można leczyć innymi metodami niż klasyczne opracowanie ubytku i wypełnienie kompozytem. Można zastosować albo leczenie preparatami fluoru albo pokryć preparatem Icon firmy DMG.