Biegunki po mleku u dziecka

witam;)Jestem mama 13 miesiecznej dziewczynki i mam ogromny problem,poniewaz wszyetkie produkty zawierajace krowie czy inne mleko( za wyjatkiem mojego bo karmie piersia)wywoluja biegunke..ja rowniez nie moge pic mleka bo ona zaraz ma biegunke wdecia piza tym nie chce zbytnoi jesc po podaniu kislu jest jakby lepiej chetniej je.Nie chce nic jesc poza zupkami gerbera czy bobvity lub domowego jedzenia bardzo zmiksowanego jak tylko pozcuje jakas grudke zwymiotuje wszystko .gdy idzie bak jest ryk

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę do lekarza pediatry, który oceni czy objawy nie mają podłoża chorobowego.