Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Biorę tabletki. Czy po skończeniu okresu może znów wystąpić miesiączka?

Biorę pierwszy raz w życiu tabletki antykoncepcyjne i po skończeniu okresu za 2 dni znów dostałam miesiączkę. Czy to normalne, że okres występuje tak szybko po skończonym dopiero co okresie? Dodam, że dzień przed dostaniem okresu (tego drugiego) wymiotowałam, to było 15 godzin po tym, jak wzięłam tabletkę. Następną wzięłam rano, tak jak zawsze biorę o 9.00.

KOBIETA ponad rok temu

Jak stosować prezerwatywy?

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam.

Plamienia/krwawienie w trakcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych zdarzają się często. Zwłaszcza w ciągu kilku (2-4) pierwszych opakowań.

Wymioty 15 godzin po zażyciu tabletki nie mają wpływu na jej skuteczność.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy