Blizna z ropą po lekkim wypadku

Witam Około miesiąca temu miałem lekki wypadek, w wyniku którego otarłem sobie nogę na kolanie. Zacząłem od razu smarować bepanthenem i to był chyba mój błąd, ponieważ dookoła rany zrobił się strup, a w środku rana się nie goiła. Wtedy przestałem robić z tym cokolwiek, strup się zrobił na całej powierzchni i w końcu odpadł. Została mała blizna, na której pojawiła się ropa http://i62.tinypic.com/2z7ety1.jpg powinienem z tym iść do lekarza czy zostawić? Z gory dzięki za pomoc i pozdrawiam

Witam. Przedstawiona zmiana jest skupiskiem ropy, która prawdopodobnie wymaga ewakuacji poprzez mechaniczne nacięcie zmiany. Myślę że powinien Pan zgłosić się do lekarza.