Blizny po ospie na twarzy 5-latki

Witam. Córka (5lat) 2 tyg temu miała ospę i niestety na twarzy zostały jej 3 blizny pomimo iż się nie drapała. Czym to mogę leczyć żeby to zniwelować do minimum???Czy pomoże tylko w przyszłości laser?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który oceni opisane zmiany i zaleci właściwe preparaty. Ponieważ są to jednak świeże zmiany, nie powinno być problemów z usunięciem lub przynajmniej zmniejszeniem blizn.