Blizny po zabiegu laserowym u 27-latki

Co mam zrobić jestem po dwóch laserach co2 po których zrobiło mi się mnóstwo nowych blizn a dokładniej po drugim laserze ponieważ pan doktor włączył mi w trakcie ankenormin :( nie mogę się patrzeć na swoją buzie ... Wcześniej miałam mało widoczne blizny a teraz widać je z daleka popadlam w straszna depresje nie wiem co mam robić

Witam. Proszę zgłosić się do lekarza, który wykonywał zabieg i jego zobligować do pomocy w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam

W czasie leczenia acnenorminem nie należy wykonywać innych zabiegów, ponieważ lek ten uwrażliwia skórę na światło lasera, peelingi i inne czynniki drażniące. Leczenie pochodnymi wit A ma tę zaletę, ze przebudowuje skórę i jest szansa na to, że blizny się z czasem spłycą. Nie ma Pani innego wyjścia jak przyjmować acnenormin i czekać na zakończenie terapii. Dopiero potem można podjąć jakieś kroki w zależności od tego jak będzie wygladała skóra.
Ewa Rybicka

Najlepiej będzię skorzystać z konsultacji u lekarza medycyny estetycznej, podczas której lekarz obejrzy stan skóry, rodzaj blizn i po konsultacji będzie można dobrać jak najlepsze metody ich usunięcia.