Ból barku z powodu przesilenia a możliwość zatorów krwi

witam.bol prawego barku przez przesilenie (powstaly wapnienia co jest przyczyna bolu) mialem rozne zabigi lasery,jakies prady niestety nic nie pomoglo jeszcze chcialem sie zapytac czy przez taki uraz moga mi sie zrobic zatory krwi tak wogule od czego sie robia te zatory

Aleksander Ropielewski

Takie zmiany w stawie barkowym nie mają wpływ na powstawanie zatorów. Zatory powstają najczęściej z formowania się zakrzepów na podłożu miażdżycowym, bakteryjnym lub genetycznym. Zakrzep przemieszcza się z prądem krwi i blokuje naczynie prowadząc do niedokrwienia narządu ukrwionego przez dane naczynie.