Ból brzucha i ból głowy a zakażenie bakteryjne u 25-latki

Witam, Od ok. 4 tyg. na zmianę boli mnie głowa i brzuch. Ginekolog wykluczył zakażenie grzybicze. Na początku myślałam, ze to zatrucie pokarmowe, ale to zbyt długo trwa. Pojawiają się też nudności i utrudniony sen. Internista zlecił badanie kału na pasożyty. Czy to raczej nie jest zakażenie bakteryjne? Co należy zrobić? Kobieta 25 lat

Na początek dieta bez cukrów prostych. Ze 2 dobre probiotyki np Joy day + bakterie mlekowe.
Jeśli po mcu nie pomoże to dałbym Flukonazole na grzyba. Xifaxan na j cienkie i jakiś protokół p pasozytniczy i np eliminacja pokarmów odkrowich na próbę