Ból brzucha i wyczuwalny mały guzek

witam. 2 tygodnie temu zaczal mnie bolec brzuch ,w roznych miejscach(podbrzusze z lewej a czasem z prawej strony,rowniez zoladek i kolka).w pewnych momentach bylo mi slabo,temperatura dochodzila do 37,4.spoznia mi sie okres 3 dni,.3 dni temu wyczulam z lewej strony pod brzuchem maly guz ma on do 1 cm ,jak dotykam troche boli i jest twardy..do jakiego lekarza powinnam sie zglosic?czy to cos groznego?lepiej od razu mam sie zglosic do lekarza czy moge za tydzien bo wtedy lece do pl.dziekuje

Najlepiej w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem. Skoro dolegliwości nie są nasilone, a guzek jest tylko bolesny miejscowo można ewentualnie z lekarzem skonsultować się za tydzień. Taki guzek może sugerować albo powiększony węzeł chłonny albo być może przepuklinę udową lub pachwinową. Chirurg po bezpośrednim badaniu wyjaśni czym jest zmiana, a jak będzie miał wątpliwości zaleci dodatkowo USG.