Ból brzucha, wzdęcia, problemy z oddychaniem, drżenie kończyn i omdlenia

witam ,od kilku dni bardzo boli mnie brzuch promieniuje on do klatki piersiowej i do lewego barku i łopatki.Mam uczucie wzdęcia.Ogólnie jestem bardzo osłabiona ,ciężej mi się oddycha .Po przebudzeniu bardzo często dochodzi u mnie do omdlenia z drżeniem kończyn po godzinie dwóch dopiero przestaje...ale ból nadal się utrzymuje....po omdleniu bardzo często chodzę do łazienki i czuje mrowienie w kończynach .Oprócz tego bardzo słodko mi w ustach i czuje uczucie mrożenia w klatce piersiowej.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przy tak licznych objawach niespecyficznych, mogących świadczyć o wielu patologiach, powinna Pani się niezwłocznie zgłosić do lekarza rodzinnego i chirurga w rejonie. Dopiero po wykonaniu badania klinicznego, a być może także badań dodatkowych, będzie możliwe ustalenie przyczyny występujących dolegliwości. Gdyby nagle Pani stan zdrowia znacznie się pogorszył, należy zgłosić się na Szpitalny Oddział Ratunkowy najbliższego szpitala.