Ból brzucha, zmiany na skórze, zmęczenie, nudności i osłabienie

ból brzucha, zmiany na skórze- przypominające łuszczyce, zmęczenie, nudności, osłabienie, na rękach czasem pojawiają sie żółte plamy- ale znikaja po jakimś czasie. Usg jamy brzusznej-podejrzenie choroby leśniowskiego crohna, test na kalprokteryne ujemny, badania krwi ogólnie w granicy normy, crp lekko podwyższone, za niska wartość żelaza. próby wątrbowe w normie, hormony również. boł sie coraz bardziej nasila, jestem zmęczona, bez energii,nowe zmiany skórne wychodza co jakś czas.pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.