Ból całego łuku zębów po czyszczeniu kanałów

Witam mialam leczona kanalowo jedynkę. ponad tydzień temu odczuwałam bol, wydawali mi się ze wlasnie z tej jednej jedynki bo gdy pukałam w inne to nie czulam bolu. Gdy zaszłam do dentysty okazalo się ze ten zab juz nie reaguje i mimo ze nie bylo w nim próchnicy to jest on martwy. Czy to jest mozliwe? Teraz jestem bo jednej wizycie i wyczyszczeniu kanalow bez plomby gdyż lece samolotem wiec lekarz stwierdzil ze lepiej tylko zacementowac. Niestety teraz boli mnie caly luk zębów czy to mozliwe?

Schemat postępowani w takim przypadku to bardzo dokładnie opracownie kanałów ( wskazane pod mikroskopem) , szczelne wypełnienie kanału , wypełnieńie zęba i w tym przypadku antybiotykoterapia.
Wszystko na jednej wizycie