Ból dolnej lewej siódemki u 30-latki

Tydzień temu wypadł mi kawałek plomby. Założona nowa w znieczuleniu.dostałam z 8 zastrzyków(septokaina, artikaina adrenalina).Jak znieczulenie zaczęło schodzić,pojawił się ból całej lewej strony szczęki i zębów na górze i na dole.Przeczekałam to.Plombowany ząb to dolna lewa siódemka.Lekarz powiedział,że nie było nowej próchnicy w tym zębie.Dzień później zaczęło mnie lekko boleć gardło.A następnego dnia zaczął się staly,średni ból zębów lewej strony,ucha,powiekszony wezel na skrawku ucha.

Aleksander Ropielewski

Sugeruje kontakt z lekarzem, ponieważ bez mżliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie postawić diagnozy i ocenić na ile jest to reakcja na przeprowadzone leczenie, a na ile problem wymagajacy kolejnej interwencji stomatologa.