O czym świadczy ból nasilający się przy piciu ciepłych napojów?

Witam , od kilku dni zmagam się z bólem w dolnej szczęce z lewej strony. Ból ciężko zlokalizować ale obejmuje 3 zeby (8,7,6) . 8 mam jedną i tylko ta z lewej strony a ból z jej wyrastaniem już mam za sobą . Ból nasila się przy piciu ciepłych napojów .

stankowscybialach.pl
badzbystry.pl