Ból dolnej szóstki po leczeniu a możliwość usunięcia

Bylam wczoraj u lekarza stomatologa z bardzo bolaca 6 dolna pogrzebal mi w nim zapisal antybiotyk i kazal usunac w swojej placowce zdrowia antybiotyk nie pomaga biore Augumentin i ketonal 150 nic nie pomaga mam wrazenie ze boli mocniej czy moge usunac zeba napisze ze 2 tygodnie temu wypadla mi z tego zeba plomba

Proszę jak najszybciej udać się do stomatologa i wyleczyć lub usunąć zęba. Z tego co Pani opisuje ząb powinien być do uratowania, ponieważ jest jeszcze zębem żywym. Zawsze lepiej ratować niż usuwać.

Witam, jeżeli ząb jest rzeczywiście do usunięcia to może Pani to zrobić w każdym gabinecie na NFZ bezpłatnie lub w gabinecie prywatnym odpłatnie.Przed podjęciem decyzji o wyrwaniu radziłabym zrobić zdjęcie RTG tego zęba i skonsultować się z lekarzem.Pozdrawiam