Ból głowy, brak apetytu, nudności i uderzenia gorąca

Dzień dobry. Od kilku dni doskwiera mi ból głowy (pulsujący), brak apetytu, nudności, uderzenia gorąca, potliwość, lekkie zawroty głowy Zdarza się również ból w klatce piersiowej (miesiąc temu lekarz zdiagnozował nerwobóle, lecz w trakcie rozmowy z nim pojawiło się słowo NERWICA). Gdzieś w internecie wyczytałam o chorobie niedokrwiennej serca i arytmii. Dopiero za 3 dni mogę udać się do lekarza. EKG serca i rentgen klatki piersiowej miesiąc temu nic nie wykazały. Bardzo proszę o poradę

A jakiej porady przez internet Pani oczekuje, przecież nikt Pani w ten sposób nie zbada. Proszę udać się na zaplanowana konsultację internistyczną/ kardiologiczną. Po wykluczeniu przyczyn somatycznych czyli " chorób ciała" należy pomyśleć o psychice, nerwicę diagnozują psychiatrzy.