Ból głowy i żeber a zmniejszenie fizjologicznej lordozy szyjnej w wyniku RTG
od 3 lat mam :ból głowy,żeber ,a wlaściwie boli jakby między żebrami szczególnie jak się kładę.zaczęło się od ucisku w kręgach szyjnych,miałam zesztywniałą lewą rękę i prawie zanik mięśni , bardzo bolała przy ruchu.byłam 2 tygodnie w szpitalu,rehabilitacji i pomogło.Z reumatologicznej miałam kilka badań i ok.Serce zdrowe ,a ja nadal czasem zasłabnę ,żebra bolą mocniej ręka drętwieje,bolą łokcie i barki ,RTG:zmniejszenie fizjologicznej lordozy szyjnej.mam czy to jest przyczyna? mam53 lata .

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.