Drętwienie rąk, ból oczu, spłycenie lordozy a schorzenia szyi

Mam pytanie od kilku miesięcy boli mnie głowa z przodu z tyłu aż do barku i to zazwyczaj jest prawa strona do tego boli i dretwieje mi ręką . Miałam badanie krwi echo serca ok ekg serca ok do tego trochę bolą mnie czasami oczy . Rtg szyi i wynik splycenie lordozy szyjmej. Ciągle się boje ze to może być jakiś rąk głowy .do tego leczę się ma nerwice lękowa . Mam 27 lat czy te bóle mogą być spowodowane właśnie tym schorzeńiem szyi? Miałam wszystkie badania i wszystko jest dobrze

Aleksander Ropielewski

Jest to bardzo prawdopodobne. Najpewniej dysbalans w napięciu mięśni obręczy kończyny górnej spowodowany zniesieniem lordozy powoduje dolegliwości bólowe, o których Pani pisze.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza