Ból i drętwienie kończyn podczas zasypiania a zaburzenia jelitowe

Witam. Mam problem podczas zasypiania czuję się źle bolą mnie rece i nogi oraz mam uczucie drętwienia kończyn oraz jak bym miał zaraz zesłabnąć. Ostatnio troche sie denerwowalem, poniewarz mam jakieś zaburzenia jelitowe. Lekarz przypisal mi na to no-spe forte, lakcid oraz jakiś lek na te jelita. Moje pytanie brzmi co mi może dolegac i czy skontaktowac sie z lekarzem ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pan biegunkę, opisane drętwienia i osłabienie najpewniej są wynikiem zaburzeń elektrolitowych. Zdecydowanie proszę skonsultować się zatem z lekarzem, który zbierze wywiad, zbada Pana i oceni jak powinno wyglądać dalsze postępowanie. Być może wystarczy suplementacja preparatu wieloelektrolitowego.