Ból i ucisk u góry klatki piersiowej

Witam, od kilku tygodni odczuwam ból, ucisk u góry klatki piersiowej tak jakby pas od nasady piersi po obojczyki (mięśnie?). Jak złapałam przeziębienie powodowało to ogromne uczucie duszności.Rtg klatki ok, echo serca ok, morf. w normie, ob 5. Czy to może być od kręgosłupa lub nerwicy? Nasilenie bólu jest różne czasami prawie wcale, a czasem ledwie oddycham. Wzmaga się po wysiłku np. po odkurzaniu kiedy się pochylam.

Witam,
Z punktu widzenia psychoterapeuty,można oczywiście popracować nad psychologicznym aspektem bólu.Tym bardziej,że boi się Pani swojej dolegliwości,co wnioskuję z treści.Najpierw jednak wskazany byłby kontakt z lek.rodzinnym i może jakieś dorażne sposoby złagodzenia bólu.
Pozdrawiam i zapraszam.