Ból karku przy wykonywaniu ruchów

Witam! Mam 19 lat. Dzisiaj rano obudziłam się z bólem karku. Ból był najsilniejszy podczas wykonywania ruchów (przy obracaniu głowy). Po wstaniu z łóżka próbowałam trochę poćwiczyć. W pewnym momencie zrobiło mi się bardzo niedobrze i słabo. Podeszłam do okna, aby je otworzyć i zemdlałam. Całkowicie straciłam przytomność, nie wiem na jak długo, ponieważ byłam sama w domu. Obudziłam się na ziemi. Do tej pory kark boli tak jak bolał, ale kompletnie nie wiem skąd to omdlenie? Bardzo prosze o pomoc.

Konieczne jest pełne badanie neurologa - skąd Pani jest? co w badaniach obrazowych? co w EEG - proszę o info : bajko1@wp.pl