Ból klatki piersiowej i oddychaniem

Witam, Od dwóch lat mam problemy z bólem klatki piersiowej, a co za tym idzie z normalnym oddychaniem. Po wielokrotnych wizytach u internistów, alergologów, neurologów i reumatologów stwierdzono u mnie neuralgię międzyżebrową. Problem w tym, że o ile wcześniej branie tabletek przeciwbólowych coś dawało, obecnie mam wrażenie , że ból jest stały i żadne lekarstwa nie skutkują. Dotychczas brałam lekarstwa typu ibuprofen, paracetamol, aglan i maści typu diclofenac. Bardzo proszę o radę.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę i zakwestionować postawione rozpoznanie. Jeżeli te środki nie pomagają, może czas włączyć silniejsze leczenie np. DIklofenak doustnie.
Pozdrawiam