Ból kolana i lekko opuchnięty staw po treningu
Witam, dziś na treningu podczas przeskoku z lewej na prawą nogę wylądowałem na niej w niezbyt naturalnej pozycji i przy stosunkowo większym niż zwykle obciążeniu, kolano zabolało więc starałem się je rozmasować i pomogło, lecz po porównaniu obydwu stawów kolanowych wydaje się że prawy jest lekko napuchnięty i cieplejszy. Po powrocie na stancję podczas zwykłego chodu po płaskiej powierzchni kolano zabolało na krótką chwilę jeszcze raz. Jak powinienem się zachować w takiej sytuacji?

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania
Jeżeli kolano rzeczywiście jest opuchnięte należy zastosować chłodne okłady, maści przeciwzapalne zawierające diclofenac lub naproxen dostępne bez recepty w aptece i unikać przez pewnien czas treningów.