Ból kości w wyniku ugryzienia w stopę

Mój przypadek jest taki,że coś mnie ugryzło w stopę i spuchła mi noga,aż po samo kolano.Gdy udało mi się obrzęk zlikwidować,zaczęła się historia z bólem kości który się przemieszcza po całym układzie kostnym.Czym to może być spowodowane?

Witam,

Być może owad, który Pana ugryzł przeniósł jakieś bakterie lub wirusy, które mogły spowodować zapalenie kości. Warto udać się do lekarza rodzinnego celem wykonania podstawowych badań. Być może konieczna będzie wizyta u specjalisty chorób zakaźnych i/lub ortopedy.

Z poważaniem,

Marek Derkacz