Ból kręgosłupa a pogłębiona lordoza

Od sierpnia mam problemy z kręgosłupem.Strasznie boli mnie prawa strona odcinka lędźwiowego.Kilka dni potem starałam sie otworzyć zatrzaśniętą szufladę i szarpiąc,poczułam ukłucie z lewej strony.po lewej stronie zaczęłam czuć nerw a z prawej nerw do kolana i ból.Mało tego zaczął mnie boleć miesiąc później kręgosłup szyjny,czuje nerwy promieniujące do rąk.Miałam robione prześwietlenie,w którym napisano 'pogłębienie lordozy' i tyle.Miałam robione 10 zabiegów laserem i magnetronik.ból nie ustąpił

Jest Pani młodą 22 letnia kobietą! Jaki tryb życia i pracy?? Czy Pani dba o dobrą zdrową dietę, aktywność fizyczną, sport??
Niestety coraz młodsze osoby mają bóle kręgosłupa,
słabe mięśnie przykręgosłupowe,i wady postawy
Nie można zdrowo żyć siedząc przy komputerze i patrząc w telefon komórkowy....czy TV...
Porada u Ortopedy Rehabilitanta. powinna być pomocna
Pozdrawiam