Ból kręgosłupa i po lewej stronie brzucha a walka z nerwicą i lęk o zdrowie

od marca walcze z nerwica postanowilam sama sie z tym uporac nie biorac lekow ale jest coraz gorzej ,mam bzika na punkcie swojego zdrowia ciagle mysle o najgorszych chorobach ze je mam jestem coraz slbsza nie umie normalnie funkcjonowac nawet sen juz jest problemem czasami mnie zaboli z lewej strony boje sie ze to trzustka ze mam raka .czytalam ze jak boli w obrembie kregoslupa to juz za pozno a mnie boli. z drugiej strony choruje na kregosłup i mnie on boli ale ja sie boje ze to trzustka.

Zachęcam Panią do skorzystania z pomocy psychoterapeuty w swoim miejscu zamieszkania. Istnieje duże prawdopodobienstwo, że ból który Pani czuje jest bólem na tle nerwowym- dlatego że takie bóle objawiają się często właśnie uciskami- uciskami w miejscu o które się tak panicznie boimy. Proszę zwrócić uwagę, czy nie jest tak, że gdy tylko myśli Pani o swojej trzustce ucisk zaczyna się pojawiać? To bardzo często objaw nerwicowy. Oczywiście w tego typu przypadkach, gdy mamy do czynienia z bólem somatycznym o podłożu psychicznym warto najpierw zrobić diagnostykę medyczną, a potem udać się na psychoterapię. jeśli okaże się, że to nie rak trzustki będzie Pani spokojna, ale za jakiś czas nerwica znów da o sobie znać i przerzuci Pani uwagę na inną część ciała- warto zadbać o swoją kondycję psychiczną by do tego nie dopuścić. Trzymam za Panią kciuki!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza