Ból kręgosłupa w części lędźwiowej promieniujące do nogi

Od 5 tygodni utrzymuje się u mnie ból kręgosłupa w części lędźwiowej promieniujący do lewej nogi. Są momenty, że nie mogę się podnieść z łóżka, kucnąć, by coś podnieść, czy włożyć skarpetek. Chwilami mam problem ze stawaniem na lewej nodze w czasie chodzenia. Lekarz, u którego byłam, najpierw uznał, że żarty sobie z niego stroję, a po krótkim badaniu przepisał mi leki przeciwbólowe. Nie postawił żadnej diagnozy. Termin kolejnej wizyty u lekarza mam pod koniec tygodnia. Co to może być za ból?

Dzień dobry,

Promieniowanie bólu do nogi może świadczyć o ucisku na nerwy w części lędźwiowej kręgosłupa. Proszę się zgłosić do fizjoterapeuty, który po wykonaniu testów klinicznych będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie- co jest przyczyną Pani bólu? Zamiast leków przeciwbólowych polecam kinesiotaping- w równie skuteczny sposób pomoże uporać się z bólem omijając przy tym Pani wątrobę. Diagnoza to podstawa by móc włączyć odpowiednie postępowanie lecznicze.

Pozdrawiam serdecznie.