Ból lędźwi podczas wysiłku fizycznego
Witam mam 15 lat, gram w piłkę nożną i wiąrze z nia moją karierę. Od 4 miesięcy boli mnie prawa strona lędźwi. Bylem 3 miesiace temu byłem w klinice sportowej. Zrobilem rezonans i lekarz poradził mi rehabilitację. Odbyłem 10 takich spotkań i boli mnie tylko podczas wysiłku sportowego. Nie wiem co z tym zrobić. Rozważałem opcję operacji ale nie mógłbym trenować przez najbliższy rok.

MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam! W opisanej sytuacji należy udać się na ponowną wizytę kontrolną do specjalisty. Lekarz oceni efektywność leczenia oraz zadecyduje o dalszym postępowaniu. Najprawdopodobniej konieczna będzie dalsza rehabilitacja.