Ból łydki po 4 latach od usuwania żyły odpiszczelowej metoda Babcocka

4 lata temu mialam usuwana żyłe odpiszczelowa metodą Babcocka Od kilku miesiecy pobolewa mnie prawa lydka,raz boli raz nie. Obserwuje ja ale nie widac zeby zmienila kolor czy byla spuchnieta to skad te bole.Przewaznie pobolewa jak np.siedze,jak sie poruszam to nie.Bylam juz z tym u lekarza ale nic nie stwierdzil to skad te bole? Boje sie ze moge miec zakrzepice.Lekarz tego nie widzi tylko porusza mi stopa do gory na dol pytajac czy boli ale wtedy nie mam tego bolu. Co Pani Pan doktor mysli?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz nie zdiagnozował zakrzepicy to nie ma powodu do niepokoju. W przypadku nasilenia dolegliwości konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.