Ból nadbrzusza i pleców a przepuklina rozworu przełykowego

od kilku lat bol mnie w nadbrzuszu z prawej strony iprawy bok pleców robiłam usg wszystko ok robiłam gastroskopię wynik był przepuklina roztworu przełykowego zwieracz na całej długości w klatce piersiowej oraz przekrwiona błona śluzowa opuszki dwunastnicy z licznymi nadżerkami do tego ph -metria manometria dostałam losek na dwa miesiące lecz to nie pomo gło przedłużono o kolejne dwa miesiące lecz nadal mnie boli są dni że boli mniej a są dni że nie mogę znaleść sobie miejsca ból pleców jest

Witam! W tej sytuacji należy rozważyć operacyjne zaopatrzenie przepukliny. Proszę zgłosić się do poradni chirurgicznej, gdzie zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.