Ból nerek i głowy - czy to poważna choroba?

Witam, od 2 tygodni boli mnie głowa po prawej stronie. Do tego odczuwam dziwny ból nerek, nie potrafię go opisać. Mam 17 lat. Czy te objawy mogą wskazywać jakąś poważniejszą chorobę?
17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Niestety Twój opis zawiera zdecydowanie za mało informacji, by móc ocenić co Ci dolega. Ze względu na wspomniane dolegliwości sugerowałabym umówić się na wizytę u lekarza rodzinnego, który zbierze z Tobą szczegółowy wywiad i dokładnie Cię zbada.
Jeśli masz dostęp do ciśnieniomierza, w trakcie napadu bólu głowy proponowałabym zmierzyć ciśnienie. Być może objawy, które u Ciebie występują związane są z nadciśnieniem tętniczym. Konieczne będzie także wykonanie badania ogólnego moczu.

Pozdrawiam