Ból nogi i biodra a prawidłowy wynik USG stawów i RTG
Mojego syna boli lewa noga jak by biodro ma problem z chodzeniem i wstawaniem robiłam usg stawów biodrowych i rtg nic nie wyszło lekarze nic nie stwierdzili mój lekarz rodzziny powiedział że to przesilenie nogi co to może być ale ni ma ani spuchniętej nogi ani siniaków nic nie wiadać ma w tej chwili też anginę czy to ma coś wspolnego

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe rzeczywiście mogą być wynikiem nadwyrężenia mięśni nogi. Jeśli jednak dolegliwości bólowe będą się utrzymywać dziecko powinien ocenić specjalista ortopeda.