Ból odbytu po wypróżnieniu

Witam.Mam pytanie typu iz Mam problemy z wypróznianiem sie.Jak juz sie załatwie po kilku dniach z cieżkim bólem to zaraz po tym strasznie boli mnie tyłek i całe wnętrzności.Robiłam sobie badania na krew urojoną w jelicie grubym i nic nie wykryto.Chciałabym sie dowiedziec co to może być i do jakiego specjalisty sie z tym udać i kogo można polecic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyn zaparć może być wiele. Z opisanym problemem powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.