Ból piersi i węzłów chłonnych pachowych

Witam mam 19 lat. Około 3 tygodnie temu miałam powiększony węzeł chłonny pachowy po prawej stronie który bolał, zgłosiłam się z nim do lekarza, miałam przepisany antybiotyk na 5 dni lecz nic nie pomógł, dostałam skierowanie na usg. Badanie mam dopiero w piątek, lecz od paru dni boli mnie lewa pierś gdy jej dotykam od strony węzłów chłonnych prawa też lecz mniej do tego piersi są twarde i obrzmiałe. W jamie ustnej pojawiły się również afty, nie wiem czy mają z tym jakiś związek . Proszę o pomoc .

Droga Pani,
powiększenie węzłów chłonnych świadczy o przyśpieszonej filtracji toksyn. Tkanka tłuszczowa to idealny magazyn tych substancji, w końcu z czego zbudowana jest głownie pierś? Polecam w takich przypadkach wspomaganie organizmu odpowiednią mieszanką ziół na drogi moczowe, zazwyczaj kuracja trwa do 6 tygodni, w późniejszym czasie można stosować profilaktycznie. Afty owszem mają związek z ogólnie złym stanem Pani organizmu na obecną chwilę.