Ból pleców od tygodnia

Witam, mam 23 lata i od tygodnia meczy mnie ból pleców (kręgosłup odcinek lędźwiowy) po wzięciu osoby na bark. Ból pojawił się dopiero po godzinie a sama sytuacja nie wywołała bólu ani żadnego zgrzytu czy 'strzelenia'. Ból był bardzo intensywny i promieniował w lewą stronę obecnie po zastosowaniu maści Traumon jest lepiej ale dalej ból się utrzymuje. Pojawiał się już w moim życiu kilkakrotnie i momentami po zwykłym schyleniu. Nie mogę wtedy skręcić tułowia jakby blokada w kręgosłupie.

Witam, proponuję wybrać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty w swoim mieście. Fizjoterapeuta przeprowadzi z panem wywiad i zbada testami funkcjonalnymi. Postawi wstępną diagnozę i oczywiście zaproponuje terapię. Z pana opisu mogę wnioskować że problem jest dyskowy. Pozdrawiam