Ból po lewej stronie brzucha

Silny ból po lewej stronie brzucha, który maleje, jeśli zaczynam chodzić. Zażyłam już kilka tabletek przeciwbólowych, a ból dalej utrzymuje się już kilka godzin, nie wiem co robić.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Ból po lewej stronie brucha może mieć wiele przyczyn. Jedną z nich są problemy jelitowe. Taki objaw może mieć również podłoże neurologiczne. Niewykluczone, że jest to ból spowodowany problemami ginekologicznymi. Aby ustalić przyczynę bólu brzucha należy udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który w razie potrzeby skieruje do odpowiedniego specjalisty.