Ból po lewej stronie ciała pod łopatką a skrzywienie kręgosłupa piersiowego

Witam mam pytanie. Od dziecka mam skrzywienie kręgosłupa piersiowego. Ostatnio boli mnie w piersiach po lewej stronie i lewa łopatka. Byłam u lekarza rodzinnego zrobił mi ekg i wyszło dobrze wiec stwierdził ze to od kręgosłupa , czy to możliwe? Bardzo boje się ze to od serca jednak po dłuższym siedzeniu boli mnie a mam dopiero 20 lat :( Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u lekarza ortopedy.