Ból pod żebrami i wyniki morfologii
Dzień dobry, od miesiąca czasu kluje mnie w lewym boku pod żebrami, ból promieniuje też na plecy. Robiłem morfologia krwi i takie mam wyniki.Alt.52 norma 45. Alfa 108 norma 100. Ggtp 127 norma 55. Czy to może być choroba czustki lub wątroby? Dodam ze usg jamy brzusznej robiłem kilka miesięcy temu i wszystko jest ok.

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Objawy sugerują zaburzenia czynności trzustki a wyniki badań wątroby. Bez dalszych i aktualnych badań nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, aczkolwiek na pewno wskazana jest wizyta u internisty.