Ból pośladków przemieszczający się na tył uda

Od paru miesięcy męczę się z bólem pośladków,które przemieszczają się na tył ud.Mam wrażenie,że te miejsca mam odparzone.Ale skóra jest zdrowa,nie jest zaczerwieniona.Najbardziej boli przy siedzeniu.Mam problem również z hemoroidem,który męczy mnie już trochę mniej.Robiłam badania krwi,moczu,nawet na pasożyty i wszystko jest w normie.Choć zdarza mi się,że na papierze toaletowych widzę takie paproszki jak włoski czy pajączki,nie wiem jak to określić.Tabletki,maści nie pomagają.Może nie trafione?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety trudno jest określić przyczynę Pani dolegliwości bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Proszę zgłosić się do lekarza POZ, który pokieruje dalszą diagnostyką i zweryfikuje konieczność specjalistycznej konsultacji.