Ból przy miednicy u 24-latki

Od jakiegoś czasu czuję kłucie w prawym dolnym rogu, tak jakby w tym zgięciu przy miednicy. Do tej pory było to lekkie zarwanie np. przy kichnięciu albo wstawaniu, ale od kilku dni boli mnie nawet gdy chodzę. Kilka dni temu ćwiczyłam i od tego czasu boli mnie mocniej. Co to może być? Proszę o odpowiedź, ale nie typu " Proszę udać się do lekarza".

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem przeciążenia mięśni ale także może być to objaw schorzeń narządów miednicy mniejszej, tj. układu pokarmowego, moczowego czy też płciowego. Niestety nie ma takiej możliwości, by zdiagnozować problem w ramach porady internetowej. W tym celu powinna Pani udać się do lekarza POZ.