Ból skóry głowy podczas dotyku, powiększony węzeł chłonny i spuchnięte kolano a stosowanie Warfin

Witam, mam 41 lat, na stałe biorę warfin. Boli mnie skóra głowy przy jej dotykaniu, po jednej stronie. Ból jest duży. Wieczorem zauważyłem powiększony węzeł chłonny w pachwinie i spuchnięte kolano. Kiedyś miałem zakrzepicę żył głębokich i zator płucny. Czy te dolegliwości mogą być objawem, że coś dzieje się w żyłach?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu ustalenia przyczyny Pana dolegliwości konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.