Ból szyi i stan po operacji usunięcia tarczycy z powodu raka brodawkowatego

mam 28 lat rok temu przeszlam operacje wyciecia tarczycy z powodu raka brodawkowatego,był to mały guzek i pperacja zakonczyła leczenie.Od trzech dni miewam bóle szyi i pod szyja sa ciagnace i jakby piekło cos,gdy dotykam szyje nic mnie nie boli i nie wyczuwam zadnych guzków,ból promieniuje czasem do głowy,boli po prawej stronie i po lewej,co to moze byc,boje sie i prosze o porade,dodam ze wyniki Tsh sa w normie w maju miałam wizyte u lekarza

Ból raczej nie ma nic wspólnego z przebytym zabiegiem resekcji tarczycy. Radziłbym w tej kwestii skonsultować się bezpośrednio z neurologiem, gdyż bóle najprawdopodobniej mają związek z jakimiś zmianami patologicznymi w zakresie odcinka szyjnego kręgosłupa.

Bez zbadania nic nie jestem w stanie powiedzieć - nie istnieje leczenie przez internet! Proszę zgłosić się do operatora lub innego chirurga , zż