Ból w dole podbrzusza i pleców a prawdopodobieństwo ciąży po stosunku w ostatni dzień miesiączki

Witam. 31sierpnia był to koniec mojej miesiączki w dzień miałam jeszcze lekkie brązowe plamienie po czym wieczorem nic już nie było właśnie wtedy kiedy współżyłam z chłopakiem doszedł we mnie 2razy ogólnie uważam, że ten dzień był niepłodny aczkolwiek minęło 7dni od tamtego czasu a ja odczuwałam ból podbrzusza i pleców teraz czuje lekki ucisk w podbrzuszu, wydaje mi sie, że częściej oddaje mocz raz więcej raz mniej no i dziś odczuwam jakby ból piersi. Czy jest możliwość, że zaszłam w ciąże?

Witam. Jeżeli ma Pani krótkie cykle menstruacyjne tj. 26-28 dniowe zajście w ciążę bezpośrednio po miesiączce jest jak najbardziej realne. Opisane objawy mogą być jednak również wynikiem infekcji dolnych dróg moczowych.